Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Gra też trzecia liga

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
Rozgrywki piłkarskiej trzeciej ligi wkraczają w fazę decydującą. Już dzisiaj czeka nas 29. kolejka. O ile wynosząca 9 pkt przewaga liderującego Górnika Polkowice nad Zagłębiem II Lubin wydaje się być dla zielono-czarnych bezpieczna, o tyle zażarta walka trwa na dole tabeli. Tym bardziej że z drugiej ligi spadną co najmniej dwie górnośląskie ekipy, co automatycznie powiększy grupę spadkowiczów w naszej trzeciej lidze. Spośród dolnośląskich drużyn w najtrudniejszym położeniu jest Lechia Dzierżoniów, tracąca 10 pkt do dwunastej Foto-Higieny Gać. Spokojny nie może być jeszcze dziewiąty Piast Żmigród. Dzisiejsza kolejka o godz. 15 rozpocznie się w Legnicy i Lubinie. Miedź II podejmie Pniówka 74 Pawłowice, a Zagłębie II zagra z Rekordem Bielsko-Biała. O godz. 17 Lechia
     

73%
pozostało do przeczytania: 27%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze