Sport

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
SPORTY I SZTUKI WALKI Z dorobkiem 12 medali Ekipa JKKK Kumite z Jastrzębia-Zdroju wywalczyła drużynowo 4. miejsce w 9. edycji Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży o Puchar Solny w Wieliczce. Podopieczni shihana Janusza Piórkowskiego zdobyli trzy złote, trzy srebrne oraz sześć brązowych medali. W mocnej stawce jastrzębianie musieli uznać wyższość jedynie zawodników z... Nowej Soli, a także z Wieliczki i Dąbrowy Górniczej. Złote medale w Wieliczce zdobyli: Jakub Gurgul, Wiktoria Pelc oraz Julia Smelich.   REKREACJA Bieg Mamuta Ponad 300 zawodników wystartowało w I Biegu Mamuta w Pyskowicach. Wśród mężczyzn najlepsi byli: Mykoła Mewsza (Dnipro), Paweł Ołunik (Czernigiw) i Paweł Kosek (Tychy). Wśród