Korwin wyrozumiały dla pedofilów

numer 2328 - 16.05.2019Polska

AFERA Nie milkną echa dyskusji o pedofilii w Kościele. Wczoraj biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski poinformowało, że 22 maja w Warszawie odbędzie się zebranie Rady Stałej KEP. Jego głównym tematem będą dalsze działania Kościoła w Polsce w sprawie ochrony nieletnich. Trwa też polityczna burza wokół tematu pedofilii, a w niej udział wziął… Janusz Korwin-Mikke.

Cały czas trwa burza związana z filmem braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu”. Tym razem na temat pedofilii wypowiedział się Janusz Korwin-Mikke. – Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać – powiedział polityk Konfederacji w Radiu Gdańsk. Na to zareagował Paweł Kukiz, który jednoznacznie stwierdził, że wypowiedź ta jest obleśna. Wczoraj na konferencji lider Kukiz’15 również zaatakował polityków Konfederacji. – Ja z ludźmi popierającymi pedofilię nie jestem nawet w stanie rozmawiać, a co dopiero współpracować – powiedział Paweł Kukiz.

Na szczęście poza polityczną wymianą ciosów pojawiają się również głosy merytoryczne. Do sprawy poważnie podchodzi Kościółzawartość zablokowana

Autor: Jacek Liziniewicz


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się