Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zabawa w historię

Dodano: 26/07/2012 - Numer 268 - 26.07.2012
AKCJA IPN-u \ Kim byli Jan Paweł II, Lech Wałęsa czy Wojciech Jaruzelski? Dlaczego stało się w kolejkach? Jakie dobranocki oglądało się w latach 80.? Odpowiedzi na te i inne pytania mogą poznać młodzi uczestnicy organizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej zajęć z cyklu „Lato w mieście”. Wojciech Mucha Karolina i Ola wspólnie rysują logo Solidarności. Choć, jak zapewniają, widziały je już wcześniej, dopiero dziś dowiedziały się, co oznacza. Dziewczynki po wakacjach idą do piątej klasy. Przez ostatni rok pierwszy raz uczyły się historii, ale jak same mówią: „nie za bardzo”. Wczoraj wraz z kolegami z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 306 przyjechały do Przystanku Historia – Centrum Edukacyjnego IPN-u na zajęcia w ramach akcji „Lato w mieście”. W ramach zajęć dzieci grają w klasy i
     

51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze