Kaczyński: Ktoś, kto z tym walczy, nie jest polskim patriotą

numer 2332 - 21.05.2019Polska

„GAZETA POLSKA” Stała obecność armii USA w naszym kraju oznacza ogromne podniesienie poziomu naszego bezpieczeństwa. To jasny sygnał dla Rosji, że naruszenie naszej granicy byłoby dla niej wielce kosztowne. Zbyt kosztowne. To także zmiana sytuacji geopolitycznej, niezwykle dla nas korzystna. Ktoś, kto z tym walczy, nie jest polskim patriotą – mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z Katarzyną Gójską i Tomaszem Sakiewiczem w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”, który ukaże się już jutro w całej Polsce.

Panie Prezesie, wielokrotnie jednoznacznie wypowiadał się Pan na temat tzw. ustawy 447. A jak ocenia Pan łączenie tej sprawy z kwestią obecności wojsk amerykańskich w Polsce?

Są siły polityczne, które nawet nazywają ewentualną bazę armii USA okupacyjną. W odpowiedzi na to pytanie muszę wrócić do sprawy wpływów rosyjskich. Moskwa zawsze bardzo sprawnie posługiwała się agenturą, a agentura może działać pod różnymi sztandarami. Ostatnio nawet Donald Tusk odkrył, że może tak byćzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się