Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Mają program bliski Polakom

Dodano: 28/05/2019 - numer 2338 - 28.05.2019
W okręgu dolnośląskim i opolskim po dwa mandaty otrzymali kandydaci Zjednoczonej Prawicy (Anna Zalewska i Beata Kempa) oraz Koalicji Europejskiej (Janina Ochojska i Jarosław Duda). Wspólnie możemy sobie pogratulować! Oczekiwałem zwycięstwa Zjednoczonej Prawicy i byłbym szczęśliwy, gdyby to były tylko 24 mandaty. Efekt przekroczył moje oczekiwania i uważam to za wielki sukces PiS. Trzeba docenić nasze społeczeństwo. Dopisała frekwencja, a Polacy potrafili się zmobilizować i bronić naszych chrześcijańskich korzeni oraz wartości patriotycznych. Teraz przed nami kolejne wyzwanie – wybory do Sejmu i Senatu. Dzisiaj się cieszymy, ale musimy nadal pracować i starać się, aby to piąte z rzędu zwycięstwo prawicy dało jeszcze lepszy wynik w
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze