Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sport

Dodano: 28/05/2019 - numer 2338 - 28.05.2019
Jeździectwo Polacy wracają na igrzyska po 16 latach! Reprezentacja Polski wystąpi na IO w Tokio. We wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Baborówku polska drużyna wywalczyła kwalifikację olimpijską. Trzeba jednak przyznać, że nasza ekipa miała ułatwione zadanie. Jednym z elementów konkursu w Baborówku była drużynowa rywalizacja grupy C (Europa Środkowa i Wschodnia oraz Azja Środkowa). Stawką tej rywalizacji był bilet do Japonii. Polacy musieli pokonać reprezentacje Rosji i Białorusi. Okazało się jednak, że pozostałe drużyny są niekompletne. Polacy musieli więc jedynie ukończyć konkurs skoków, a konie przejść badanie weterynaryjne. W polskim zespole wystąpili: Paweł Sipak z koniem Banderasem, Paweł Warszawski z Aristo AZ i
     

52%
pozostało do przeczytania: 48%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze