reklama


Żyć nie umierać

ŚWIAT NA LUZIE

Numer 32 - 15.10.2011Świat

Ostatnio docierają do nas same dobre wiadomości. Donald Tusk będzie znów premierem, a do Polski przyjechał z Paryża hotel Hilton. Taki, co tańczy, śpiewa, recytuje. Gdyby nie nazywał się Hilton, byłby mniej sławny na świecie niż Doda i nie otwierałby Silesia City Center, tylko sklepik osiedlowy. (od)

To nie koniec dobrych wiadomości, okazuje się mianowicie, że dzieci europejskie otrzymały zakaz dmuchania w baloniki i posiadania pluszowych misiów, bo te szkodzą ich zdrowiu. Chwała Bogu, nie zabroniono im jeszcze posiadania mamy i taty, i to jest dobra wiadomość. Dobrą wiadomością jest też żądanie przez ekologów zainstalowania toalet na Mount Evereście. Po budowie wucetów przyjdzie pora na nocne bary i supermarkety.

Nieprawda, że w dachu Stadionu Narodowego są dziury, przez które deszcz spadł na głowę wizytującego ów obiekt prezydenta UEFA Michela Platiniego. Te dziury zostały zrobione celowo, na pożytek wciąż prowadzonej budowlanej partaniny. Platini z tego bardzo się ucieszył. Cieszyć się powinien cały naród polski, bo oto GUS, po wymianie szefostwa na słuszne, serwuje nam tylko radosne statystyki. We wrześniu wszystko staniało, a zwłaszcza żywnośćzawartość zablokowana

Autor: Krystyna Grzybowska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama