Świętujmy razem z bliskimi

Społeczeństwo Z okazji Miesiąca Rodziny przygotowano ponad 200 wydarzeń

numer 2346 - 06.06.2019

Do Dnia Ojca (23 czerwca) we Wrocławiu można uczestniczyć w imprezach w ramach 11. cyklu Miesiąca Rodziny. Organizatorzy, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z partnerami – wrocławskimi firmami, instytucjami, fundacjami i stowarzyszeniami działającymi na rzecz rodziny – zaplanowali ponad 200 wydarzeń.

W czerwcu na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji, a wśród nich wielkie imprezy plenerowe – pikniki na Wyspie Słodowej z okazji Dnia Dziadków (9 czerwca), Dnia Rodziny (16 czerwca) oraz Dnia Ojca (23 czerwca).

Oprócz powyższych imprez odbędzie się mnóstwo wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na rodziny czekają warsztaty dla rodziców, pikniki osiedlowe, festyny, animacje, przedstawienia i koncerty. Podczas tych spotkań odbędą się też konsultacje specjalistów w zakresie profilaktyki zdrowia, opieki nad dziećmi oraz pomocy rodzinie.

Na Wyspie Słodowej ruszyło także kino plenerowe. Seans rozpoczyna się w każdy piątek i w sobotę o godz. 22. Brak ograniczeń co do przyprowadzania na filmy czworonogów. Na gości kina czekają przygotowane leżaki i koce.

W najbliższy weekend w Leśnicy w obchody Miesiąca Rodziny włączy się wojsko. Podczas osiedlowego festynu będą też obchody 10zawartość zablokowana

Autor: Janusz Wolniak


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama