Dolny Śląsk z ofertą biznesową dla Azerbejdżanu

numer 2347 - 07.06.2019

Poszerzenie i intensyfikacja współpracy między Polską a Azerbejdżanem, a także prezentacja oferty biznesowej dolnośląskich przedsiębiorców były najważniejszymi tematami odbywającego się w Baku forum biznesowego Polska–Azerbejdżan. W wydarzeniu uczestniczył marszałek Cezary Przybylski.

Niezwykle mnie cieszy silna reprezentacja przedsiębiorców z Dolnego Śląska w tym wydarzeniu. To uznane na świecie marki, które nie boją się ekspansji na nowe rynki. Z doświadczenia wiem, że tego typu wydarzenia zawsze przynoszą wymierne efekty. Jestem przekonany, że nawiązane tu kontakty przyczynią się do umocnienia współpracy gospodarczej między Polską a Azerbejdżanem – mówi marszałek Cezary Przybylski.

Polska zamierza współpracować z Azerbejdżanem m.in. na polu energetyki. Nasz kraj jest zainteresowany wydobyciem gazu ziemnego z Morza Kaspijskiego, chce też stworzyć ośrodek polskich firm w strefie wolnego handlu portu Baku-Alat. Dlatego właśnie program wydarzenia zakładał prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych dla polskich i azerbejdżańskich przedsiębiorcówzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama