​Karuzela dopiero się rozpędza

numer 2347 - 07.06.2019

Transferowa karuzela rozkręca się bardzo powoli. Czołowe dolnośląskie kluby jak na razie informują przede wszystkim o piłkarzach, którzy odchodzą z zespołów. To powinno się niebawem zmienić.

Im bliżej 17 czerwca, tym więcej powinniśmy dowiadywać się o wzmocnieniach klubów z naszego regionu. Wówczas treningi wznowią nie tylko grający w piłkarskiej elicie piłkarze Śląska Wrocław i KGHM Zagłębia Lubin, ale także walczący szczebel niżej gracze Chrobrego Głogów i spadkowicza Miedzi Legnica.

Szczególnie w przypadku ostatniego z wymienionych zespołów możemy się spodziewać większych zmian. Pierwsze ruchy transferowe zielono-niebiesko-czerwonych, o których informowaliśmy w ostatnich dniach, pokazują, że w najbliższym czasie legniczanie zamierzają stawiać na młodych Polaków, pozyskiwanych w miejsce obcokrajowców ściąganych na potrzeby gry w Lotto Ekstraklasie.

Farszad Ahmadzade, Augusto, Đorđe Čotra oraz Igors Tarasovs to z kolei piłkarze, których odejście tuż po zakończeniu sezonu ogłosił Śląsk Wrocław. W ostatnich dniach nastąpiła natomiast roszada w bramce wrocławian. Rezerwowy golkiper Jakub Wrąbel ustąpił miejsca Danielowi Kajzerowizawartość zablokowana

Autor: Paweł Sasiela


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama