​Prezes PiS dziękuje Polakom

numer 2347 - 07.06.2019Polska

WYBORY W czwartek Prawo i Sprawiedliwość zamieściło w swoich mediach społecznościowych list prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który podziękował wyborcom za udzielenie poparcia jego ugrupowaniu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Został on napisany 31 maja.

„Z całego serca dziękuję Państwu za udzielenie nam poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz głosy oddane na naszych kandydatów. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny wyborczy sukces” – zwrócił się do Polaków Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił ogromną wagę zwycięstwa w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zauważył jednak, że należą one już do przeszłości, ponieważ teraz czekają nas wybory do Sejmu i Senatu. „To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany. Aby kontynuować ją i rozszerzać, musimy w tych wyborach uzyskać – tak, jak w 2015 r. – większość bezwzględną, czyli zdobyć ponad połowę mandatów do Sejmu RP. Jest to dla pomyślności naszej Ojczyzny sprawa kluczowa” – napisał prezes PiSzawartość zablokowana

Autor: Adrian Siwek


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama