​Finisz trzecioligowców

numer 2348 - 08.06.2019

W sobotę ok. godz. 19 będziemy już znali wszystkie rozstrzygnięcia w piłkarskiej III lidze. Już kilka tygodni temu awans na wyższy szczebel futbolowej hierarchii zapewnili sobie piłkarze Górnika Polkowice.

Zupełnie inne nastroje towarzyszą graczom Lechii Dzierżoniów, którzy od kilku tygodni wiedzą, że w przyszłym sezonie przyjdzie im występować w niższej klasie rozgrywkowej. Podobnego scenariusza chce uniknąć mająca w dorobku 41 pkt Foto-Higiena Gać, która bardzo się zbliżyła do utrzymania, wygrywając przed tygodniem w Kluczborku. Teraz dolnośląski zespół ostatni krok musi postawić w kończącym rozgrywki pojedynku z zamykającym tabelę Stilonem Gorzów Wielkopolski. Zespół trenera Marcina Dymkowskiego będzie faworytem i postara się nie zawieść kibiców z powiatu oławskiego.

Tracący do Foto-Higieny dwa punkty MKS Kluczbork zagra ze znajdującą się tuż za nim, ale już zdegradowaną Wartą Gorzów Wielkopolski. Choć drużyna z województwa opolskiego zagra na wyjeździe, to jednak możemy się spodziewać, że będzie zdecydowanie bardziej zmotywowana od gospodarzy sobotniej potyczkizawartość zablokowana

Autor: Paweł Sasiela


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama