Wyróżniona za pasję w działaniu

numer 2349 - 10.06.2019

Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w Świdnicy. Na rynku zgromadziła się publiczność, która brawami nagradzała laureatów konkursu Passion organizowanego przez ogólnopolską fundację Volto Amore. Jedną z laureatek została Agata Skowrońska-Kartvelishvili, aktorka Teatru Polskiego z Wrocławia.

Została nagrodzona za reżyserię edukacyjnego spektaklu teatralnego dla młodzieży licealnej i widzów dorosłych, opowiadającego o problemie łatwo dostępnych dopalaczy. Dodać należy, że scenariusz przedstawienia napisał aktor Błażej Michalski.

– Z nieukrawaną radością, ale też pokorą przyjmuję to wyróżnienie – mówiła Agata Skowrońska-Kartvelishvili. – Tworząc zaangażowane przedstawienia, mam nadzieję przekazać naszym widzom wartościowe treści i wskazać problemy, z jakimi mogą się dziś borykać młodzi ludzie. To bardzo ważne, sama jestem mamą i chciałabym, aby moje dziecko nigdy nie było narażone na żadne zagrożenia ze strony otoczenia, w którym dorasta.

Agata Skowrońska-Kartvelishvili jest kochającą mamą, aktorką, którą na co dzień można oglądać w spektaklach Teatru Polskiego we Wrocławiu, w innych teatrach, a także w produkcjach filmowych i serialach. Widzowie mogli ją zobaczyć m.in. w „Małej Moskwie” czy serialach takich jak „Pierwsza miłość” oraz w produkcji z tego roku „Ślad”zawartość zablokowana

Autor: jw


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama