​Hurkacz odpadł z poznańskiego turnieju

Dodano: 10/06/2019 - numer 2349 - 10.06.2019
Wrocławski tenisista zakończył zmagania na półfinale. Rozstawiony z numerem pierwszym tenisista musiał uznać wyższość Niemca Rudolfa Mollekera, z którym przegrał 4:6, 4:6. Tym samym Hurkacz nie obroni tytułu sprzed roku. Wrocławianin spisywał się bardzo dobrze w pierwszym secie do stanu 4:1. Potem jego przeciwnik wygrał pięć kolejnych gemów i zdominował mecz. – Przy prowadzeniu 4:1 zagrałem kilka gorszych piłek, a rywal wtedy złapał wiatr w żagle. Trochę wypadłem z rytmu. Mogłem podjąć w kilku sytuacjach lepsze decyzje, ale tak się nie stało i przegrałem seta. Miałem problem z plecami, ale byłem w stanie walczyć dalej. Niestety, ostatecznie zabrakło trochę do zwycięstwa. Rudolf bardzo dobrze porusza się po korcie i zagrał dzisiaj świetny mecz. Brawo dla niego i życzę mu powodzenia w