Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Potrącił dziecko i zbiegł

Dodano: 14/06/2019 - numer 2353 - 14.06.2019
Dwudziestojednoletni kierowca potrącił dziewczynkę wracającą poboczem drogi ze szkoły. Uciekł z miejsca wypadku, ale szybko został złapany. Badania potwierdziły przypuszczenie policjantów, że był pod wpływem alkoholu, a być może także narkotyków. To, czy znajdował się pod wpływem środków odurzających, potwierdzą ostatecznie wyniki badania jego krwi. Jak poinformowała śląska policja, kierujący audi podczas wymijania innego pojazdu w strefie zamieszkania zjechał na pobocze, uderzył w głaz, po czym potrącił znajdujące się obok dziecko. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy dziewczynce, która z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kilka minut później dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie. Tym razem 42-letni
     

80%
pozostało do przeczytania: 20%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze