Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nowe kontrakty bramkarzy

Dodano: 15/06/2019 - numer 2354 - 15.06.2019
Dwóch bramkarzy przedłużyło swoje umowy z wicemistrzem Polski. Radosław Cierzniak podpisał z Legią nowy, roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Z kolei utalentowany 17-letni Cezary Miszta podpisał trzyletnią umowę. Doświadczony Cierzniak, który zdobył z klubem Łazienkowskiej pięć trofeów (trzy mistrzostwa i dwa Puchary Polski), występuje przy Łazienkowskiej od trzech i pół roku. W minionym sezonie rozegrał najwięcej spotkań (15, z czego sześć z czystym kontem) z bramkarzy Legii. – Cieszę się, że klub docenia moje umiejętności i będę grał kolejny sezon przy Łazienkowskiej. Pozostanie w Legii to dla mnie najlepszy wybór. Mam tutaj wszystko, czego potrzeba piłkarzowi na najwyższym poziomie – od profesjonalnego sztabu trenerów i opieki medycznej po pełne wsparcie ze strony klubu
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze