Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kulturalny flesz

Dodano: 15/06/2019 - numer 2354 - 15.06.2019
jazz Piotr Orzechowski i Kuba Więcek Ostatni w tym sezonie koncert z cyklu „Współbrzmienia”. W Salonie Romantycznym zagrają pianista Piotr Orzechowski oraz saksofonista Kuba Więcek. Artyści wystąpią z najnowszym improwizowanym programem pt. „Variations”, odwołującym się do „Wariacji op. 4 na skrzypce i fortepian” Henryka Mikołaja Góreckiego. Niedziela, 16 czerwca, godz. 18, Muzeum Pana Tadeusza, Rynek 6, Wrocław   rekreacja Spacer w Dolinie Bystrzycy Zielony Wrocław zaprasza na drugi spacer pośród wrocławskiej zieleni. Tym razem Małgorzata Piszczek zabierze uczestników do pełnego dzikiej przyrody Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy. Poznamy roślinność dolin rzecznych, dowiemy się, co to są łęgi, olsy i grądy. Podróż rozpocznie się w
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze