Sport

Dodano: 17/06/2019 - numer 2355 - 17.06.2019
LEKKOATLETYKA Biegali w upale W Strzegomiu w samo południe, w wielkim upale, rozegrano Strzegomską Dwunastkę. Wygrali Łukasz Kondratowicz w czasie 42:45 i Bożena Morawska – 51:45. Drugi był Pavel Brydl, a trzeci wałbrzyszanin Piotr Holly. W gronie ponad 200 biegaczy wałbrzyszanie Aleksandra Budzyńska i Roman Kamiński zajęli 15. miejsce. Biegano też na 6 km. Wygrał Daniel Traczyński w czasie 22:27, a najlepszą kobietą była wałbrzyszanka Edyta Gardecka – 25:24 (w open 10.). Jej siostra Sylwia zajęła w klasyfikacji open 12. miejsce, Mariusz Błaszczak był 14., Anna Wyszowska 16., a Agnieszka Wyszowska 20. Ten krótszy dystans pokonało 112 biegaczy.   BIATLON Poprawili pozycje W PP w biatlonowym crossie z