Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Amfetaminę trzymał w... lodówce

Dodano: 19/06/2019 - numer 2357 - 19.06.2019
Siedemdziesięciolatek z Chorzowa jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego samochodzie i mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tys. porcji dilerskich. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, kiedy parkował samochód pod domem. Wcześniej policjanci ustalili, że zajmował się handlem substancjami zabronionymi. Zatrzymany był zaskoczony i oświadczył, że nic nie wie na temat środków odurzających. W trakcie przeszukania pojazdu i mieszkania 70-latka znaleziono jednak narkotyki ukryte m.in. w lodówce. W sumie mundurowi przejęli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tys. działek dilerskich. W mieszkaniu mężczyzny były też schowane pieniądze. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze