Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jest współpraca, nie ma koalicji

Dodano: 31/07/2012 - Numer 272 - 31.07.2012
Solidarna Polska i Samoobrona coraz bliżej. Politycy SP mówią o współpracy w terenie, a działacze Samoobrony nie wykluczają koalicji. Nasz program, szczególnie w obszarze polityki rolnej, jest niemal taki sam. Wspólnie bronimy telewizji Trwam i Radia Maryja – wylicza przewodniczący Samoobrony Andrzej Prochoń. Wskazuje na wspólny udział działaczy obu partii w marszach w obronie wolności mediów. Przed dziesięcioma dniami młodzieżówka Samoobrony Pabianic na zaproszenie Solidarnej Polski brała udział w akcji poparcia dla mediów o. Tadeusza Rydzyka. Arkadiusz Mularczyk, szef klubu parlamentarnego SP, przyznaje, że w terenie jego ugrupowanie współpracuje z członkami Samoobrony. – Jest wielu porządnych ludzi, cenionych w swoich środowiskach, dlaczego nie mieliby brać udziału w lokalnych
     

51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze