Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Górnik sparuje i szuka wzmocnień

Dodano: 25/06/2019 - numer 2361 - 25.06.2019
W pierwszym meczu kontrolnym podczas przygotowań do nowego sezonu Górnik Zabrze pokonał GKS Katowice 2:0. Obie bramki zdobył Jesús Jiménez.   Na boisku kompleksu Gosław Sport Center odbył się sparing kończący obóz przygotowawczy w Wodzisławiu Śląskim. W pierwszej połowie trener Marcin Brosz wystawił w składzie głównie młodych zawodników. W 65. min na murawę weszli zawodnicy z podstawowego składu. W meczu nie zagrał Igor Angulo, który po ciężkim tygodniu treningów dostał od sztabu szkoleniowego czas na regenerację sił. Decyzja o przyszłości zawodników aspirujących do gry w Górniku zapadnie najprawdopodobniej na początku tego tygodnia. A konkurencja w kadrze górniczej rośnie. Od piątku na testach medycznych w Górniku przebywa Filip Bainović. Zgodnie z ustaleniami na początku tego
     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze