Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Marquitos przedłużył kontrakt z Miedzią

Dodano: 27/06/2019 - numer 2363 - 27.06.2019
32-letni hiszpański pomocnik Marcos García Barreno Marquitos podpisał nową umowę z Miedzią Legnica. Będzie ona ważna przez rok, jednak zawarto w niej opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.   Marquitos znaczną część minionego sezonu stracił z powodu kontuzji, której doznał w wyjazdowym meczu Lotto Ekstraklasy z Lechem Poznań w 10. kolejce. Wcześniej wystąpił we wszystkich meczach Miedzi w piłkarskiej elicie oraz w pucharowym starciu z Sandecją Nowy Sącz. W tym czasie Hiszpan zdobył dwie ligowe bramki. Pierwsze trafienie zanotował z rzutu karnego w Krakowie, gdzie legniczanie przegrali 1:2. Drugi gol był zdecydowanie cenniejszy, bo zdobyty w wygranym 2:0 derbowym pojedynku z KGHM Zagłębiem Lubin. Strata Marquitosa była jedną z najdotkliwszych w minionym sezonie. W pewnym
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze