Sport

Dodano: 05/07/2019 - numer 2370 - 05.07.2019
Piłka nożna Tomislav Bozić odchodzi Tomislav Bozić został nowym zawodnikiem chorwackiej drużyny Slaven Koprivnica. Doświadczony obrońca przez ostatnie dwa sezony był piłkarzem Miedzi Legnica. W ostatnim z nich rozegrał 19 meczów w ekstraklasie. Slaven to siódmy zespół minionego sezonu w lidze chorwackiej.   Kontrolne zwycięstwo Wojciech Golla zapewnił wrocławianom zwycięstwo w pierwszym meczu sparingowym podczas przedsezonowego obozu. Podopieczni Vítězslava Lavički wygrali z czwartą drużyną ligi chorwackiej Hajdukiem Split 2:1 w spotkaniu towarzyskim rozegranym w Słowenii. Obie bramki padły w pierwszej części gry. W 19. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową pokonał bramkarza Wojciech Golla. Ten sam zawodnik cztery minuty przed przerwą w podobnej sytuacji