​PGNiG i BOŚ Bank wspierają walkę ze smogiem

numer 2375 - 11.07.2019Gospodarka

CZYSTE POWIETRZE Osoby zainteresowane wymianą systemu ogrzewania na ekologiczny, zasilany gazem ziemnym mogą skorzystać z preferencyjnej pożyczki „Pełnym oddechem”, przygotowanej przez Bank Ochrony Środowiska.

Najnowsza oferta BOŚ Banku skierowana jest do obecnych i przyszłych klientów PGNiG Obrót Detaliczny. – To kolejne po programie dopłat do instalacji nowoczesnych kotłów gazowych działanie PGNiG, które wspiera odbiorców modernizujących systemy grzewcze. Sukces naszych dotychczasowych programów pokazuje, że Polacy chcą korzystać z gazu do ogrzewania swoich domów, dlatego rozwijamy ofertę spółki w kierunku kompleksowego zaspokojenia potrzeb z tym związanych – poinformował na spotkaniu z dziennikarzami Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

PGNiG już od kilku lat prowadzi działania mające na celu poprawę jakości powietrza w Polsce. Przykładem jest program „Dofinansowanie nawet do 3000 zł”, w ramach którego osoby zainteresowane wymianą pieca wykorzystującego paliwa stałe na rzecz ogrzewania gazowego mogły uzyskać dopłaty w kwotach 1000 zł lub nawet 3000 zł, jeśli posiadały Kartę Dużej Rodzinyzawartość zablokowana

Autor: Andrzej Ratajczyk


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się