Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wisła w przebudowie

Dodano: 19/07/2019 - numer 2382 - 19.07.2019
Nowy dyrektor sportowy Wisły Płock Marek Jóźwiak przed startem nowego sezonu liczy, że jego klub uniknie nerwowej walki o utrzymanie, którą kibice przeżyli w poprzednich rozgrywkach. W składzie zespołu trenera Leszka Ojrzyńskiego, w porównaniu z poprzednim sezonem, zaszło wiele zmian kadrowych. Jóźwiak pracuje w Wiśle od 20 maja i podkreśla, że efekty jego pracy nie będą widoczne od razu. – Zespół, który w poniedziałek wybiegnie na murawę na inauguracyjny mecz z Górnikiem Zabrze, to nie jest jeszcze mój autorski projekt. To była wspólna praca, budowaliśmy drużynę z trenerem, szefami klubu i mam nadzieję, że nasz wysiłek przyniesie rezultat, ale nie natychmiast, tylko w ciągu najbliższego roku. Chciałbym, żeby wszyscy to rozumieli. Zimowe okienko transferowe będzie okresem, kiedy pewnie
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze