​Naklejka „GP” wywołała szał na lewicy

numer 2382 - 19.07.2019Polska

LGBT Do numeru „Gazety Polskiej”, który trafi do kiosków 24 lipca, zostanie dołączona naklejka z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Informacja ta spotkała się ze wściekłą reakcją środowisk lewicowych, które przekrzykują się w absurdalnych oskarżeniach wobec „GP” dotyczących rzekomego nazizmu.

„Gazeta Polska” zamieściła w mediach społecznościowych informacje o tym, że w najbliższym numerze dodatkiem do gazety będzie naklejka „Strefa wolna od LGBT” z przekreślonym tęczowym symbolem. Wywołało to wściekłość tęczowych środowisk, które rozpoczęły nagonkę na tygodnik, wymyślając różne porównania, np. do nazistowskich Niemiec.

Informacja zamieszczona przez „GP” nie spodobała się administratorom Instagrama. Serwis społecznościowy usunął wpis, twierdząc, że jest to mowa nienawiści. Mateusz Goździkowski, członek Wiosny Roberta Biedronia, porównał nalepkę do transparentu z niemieckim napisem „Miasto wolne od Żydów”. – Jedno ze zdjęć pochodzi z dodatku do „Gazety Polskiej”, czasopisma powiązanego z PiS. Drugie zdjęcie jest dziełem nazistów. Polska XXI w. i Niemcy lat 30 XX w. Tak daleko, a tak blisko – przekonywałzawartość zablokowana

Autor: ads


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama