fot. Twitter/d

Będą nowe propozycje dla rolników

​POLITYKA \ Politycy PiS odwiedzają Polaków

numer 2402 - 12.08.2019Polska

W miniony weekend politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuowali objazd po kraju, aby spotkać się z wyborcami. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w niedzielę odwiedził miejscowość Zbuczyn (woj. mazowieckie), a premier Mateusz Morawiecki – Ostrzeszów (woj. wielkopolskie). – Polacy to wspólnota i wszyscy w tej wspólnocie muszą mieć równe prawa – mówił Kaczyński.

Politycy PiS zainaugurowali objazd po kraju w połowie lipca piknikiem pod hasłem „Dobry czas dla Polski” w gminie Gózd na Mazowszu. Wcześniej prezes PiS zaprezentował jedynki list partii w najbliższych wyborach do Sejmu.

W ramach podróży po kraju w niedzielę prezes PiS odwiedził miejscowość Zbuczyn w powiecie siedleckim na Mazowszu. – Jako PiS uznajemy, że Polacy to wspólnota i wszyscy w tej wspólnocie muszą mieć równe prawa; naszym dążeniem jest doprowadzenie do tego, by każdy, niezależnie od tego, gdzie mieszka, miał równe szanse i równe możliwości – mówił prezes PiS podczas pikniku. Zapowiedział, że 7 września będzie można usłyszeć, jak wygląda nowy program rolny PiS. Kaczyński zaznaczył, że będą w nim takie elementy, jak: czyste powietrze, mój prąd, program kanalizacyjno-wodociągowy, wapnowanie gleb, utylizacja azbestu i zbieranie folii porolniczejzawartość zablokowana

Autor: Marlena Nowakowska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama