reklama


fot. Marcin Obara/PAP

Drużyna Zjednoczonej Prawicy

​WYBORY \ To oni powalczą o miejsca w Sejmie i Senacie

numer 2406 - 17.08.2019Polska

Podczas konferencji prasowej w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości zostały zaprezentowane kompletne listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu. Na listach PiS znaleźli się przede wszystkim dotychczasowi parlamentarzyści, a także samorządowcy wszystkich szczebli oraz przedsiębiorcy.

Już w lipcu poznaliśmy jedynki Prawa i Sprawiedliwości do jesiennych wyborów parlamentarnych. Teraz zostały one uzupełnione o pozostałe miejsca. PiS jest pierwszym komitetem wyborczym, który przedstawił pełne listy do wyborów do Sejmu i Senatu. Warszawską jedynką Prawa i Sprawiedliwości będzie prezes Jarosław Kaczyński. Listę katowicką otworzy prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Pełne listy wyborcze są dostępne w mediach społecznościowych Prawa i Sprawiedliwości.

Zjednoczona Prawica w tych wyborach postanowiła postawić na sprawdzone nazwiska. – Myślę, że tak duża liczba parlamentarzystów na czołowych miejscach list wynika z tego, że klub parlamentarny naprawdę ciężko pracował, w komisjach posłowie dobrze pracowali, dlatego zasłużyli na to, żeby być na listach. Oczywiście kilkunastu osób na pewno nie ma, ale większość jest i bardzo się z tego cieszęzawartość zablokowana

Autor: Adrian Siwek


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama