Polska Wschodnia wspiera rozwój makroregionu

numer 2406 - 17.08.2019Gospodarka

PROGRAM Innowacyjne systemy oświetlenia LED do upraw szklarniowych, systemy zaworów dla lotnictwa, inteligentne elektroniczne żaluzje, elektryczne gokarty – na pozór te przedsięwzięcia nie mają ze sobą nic wspólnego. A jednak łączą je dwa ważne elementy: Polska Wschodnia i fundusze europejskie.

Każdy z tych projektów jest realizowany przez firmy z województw Polski Wschodniej dzięki środkom finansowym z Programu Polska Wschodnia 2014–2020. Każdy z tych projektów to dowód na ogromny zasób kreatywności, determinacji i ambicji charakteryzujących przedsiębiorców z Polski Wschodniej. To także dowód na to, że dzięki odpowiednio zaprojektowanemu wsparciu przedsiębiorcy z makroregionu mogą wykorzystywać ten potencjał nie tylko z korzyścią dla rozwoju własnych firm, lecz także swojej gminy, powiatu czy województwa – tworząc nowe atrakcyjne miejsca pracy, oferując coraz lepszej jakości produkty i usługi czy płacąc wyższe podatki, dzięki którym samorządy mogą inwestować w lepszą jakość życia dla wszystkich.

Program Polska Wschodnia, przeznaczony dla województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego, dzięki szerokiej palecie możliwości wsparcia stwarza dobre warunki do dynamicznego rozwoju przedsiębiorczości w makroregionie. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie – bez względu na branżę, w której działa. Cel jest jeden – lepsza pozycja rynkowa i więcej możliwości rozwoju dla firm z Polski Wschodniejzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się