Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ambrosiewicz zawodnikiem Wisły

Dodano: 23/08/2019 - numer 2413 - 23.08.2019
Maciej Ambrosiewicz na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się z Górnika Zabrze do Wisły Płock. Zawodnik mający status młodzieżowca w ekstraklasie będzie występował z numerem 28.  Urodzony 24 maja 1998 r. Ambrosiewicz to wychowanek Arki Gdynia. Był również zawodnikiem czeskiego MFK Karviná oraz Górnika Zabrze. W zespole z Górnego Śląska spędził trzy lata, a w sumie w drużynie Marcina Brosza zagrał w 80 meczach, w których zdobył dwie bramki. W ekstraklasie do tej pory zanotował 45 występów. Na boisku po raz ostatni pojawił się na inaugurację sezonu 2019/2020 w spotkaniu właśnie z Wisłą Płock (1:1). Najnowszy nabytek płockiego zespołu na swoim koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-20 i U-21. 21-letni środkowy pomocnik podpisał z płockim klubem dwuletni
     

85%
pozostało do przeczytania: 15%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze