Niezgoda daje Legii wygraną w Łodzi

Dodano: 26/08/2019 - numer 2415 - 26.08.2019
Grająca rezerwowym składem Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z ŁKS Łódź 3:2. Bohaterem meczu był strzelec dwóch goli Jarosław Niezgoda. Trener Aleksandar Vuković zaskoczył wszystkich składem, który wystawił na mecz w Łodzi. Przed pierwszym spotkaniem IV rundy eliminacji Ligi Europy, na mecz z Zagłębiem Lubin 18 sierpnia, wybiegła identyczna jedenastka co na mecz z Rangers FC 22 sierpnia. Ci sami piłkarze mieli w nogach także rozegrany 14 sierpnia rewanż z Atromitosem w Atenach. Wczoraj Vuković postanowił, że w Łodzi zagrają rezerwowi. Z podstawowego składu na ŁKS wybiegli tylko bramkarz Radosław Majecki i prawy obrońca Paweł Stolarski, którego zaraz po przerwie zmienił inny podstawowy gracz, Luís Rocha. W 62. minucie na boisko wszedł Walerian Gwilia, a w 74. minucie – Luquinhas. Szansę