Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koniec laby dla Legii

Dodano: 05/09/2019 - numer 2424 - 05.09.2019
Trzy dni wolnego otrzymali od Aleksandara Vukovicia piłkarze Legii po niedzielnym zwycięstwie nad Rakowem Częstochowa. Na treningu mają się spotkać dzisiaj. „Aco” liczy, że przed kolejnym ligowym meczem będzie miał do dyspozycji przynajmniej trzech rekonwalescentów. Kontuzje leczy pięciu piłkarzy.  Najbardziej tajemniczo wygląda sprawa Ivana Obradovicia, który miał wskoczyć do składu na lewą obronę. Tymczasem były zawodnik Anderlechtu Bruksela jeszcze nie zadebiutował. Do Legii Warszawa trafił z niewyleczoną jeszcze kontuzją, ale potem zdołał wrócić do zdrowia i wystąpił nawet w dwóch meczach trzecioligowych rezerw. Później przyplątała mu się kontuzja mięśniowa i znów czekała go pauza. Ale z jego zdrowiem wszystko jest już w porządku. W
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze