Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wyczekiwanie, aż ruszą tramwaje

Dodano: 06/09/2019 - numer 2425 - 06.09.2019
Do połowy września potrwa modernizacja torowiska przy ul. Grochowskiej na Pradze-Południe. Tramwaje Warszawskie twierdzą, że prace są już na ostatniej prostej. Roboty trwają kilka dobrych miesięcy. Mieszkańcy nie mogą się doczekać ich zakończenia. Przypomnijmy, że remont torowiska przy ul. Grochowskiej w Warszawie, między rondem Wiatraczna a al. Zieleniecką, rozpoczął się w ostatni weekend kwietnia. Zaplanowano położenie 9 km szyn i budowę przystanków, które mają być przyjazne niepełnosprawnym. Ma też być zielono. Jak się dowiedzieliśmy w spółce Tramwaje Warszawskie, do zakończenia prac pozostało parę dni, wtedy też zostanie przywrócony ruch tramwajów w tym miejscu. – Trwają prace związane z zalewaniem betonem konstrukcji torowiska, które
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze