Konkret kontra hejt

numer 2429 - 11.09.2019Polska

WYBORY Najbliższy weekend będzie jednym z najdłuższych i najbardziej pracowitych w kampanii PiS i jej lidera Jarosława Kaczyńskiego. Rozpocznie się już w czwartek od wizyty na Pomorzu, a następnie odbędą się spotkania z mieszkańcami województw: łódzkiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. W tym czasie sympatycy PO-KO planują festiwal hejtu w Łodzi.

Prezes PiS, kontynuując objazd po kraju, odwiedzi w czwartek Gdańsk oraz Słupsk, gdzie odbędą się konwencje okręgowe PiS. – Przed nami chyba jak dotąd najbardziej aktywny kampanijnie weekend prezesa PiS. W sobotę weźmie udział w pierwszej konwencji tematycznej, która odbędzie się w Łodzi. Następnie uda się do Wielkopolski, gdzie będzie uczestniczył w konwencji okręgowej w Pile. Z kolei w niedzielę odwiedzi Dolny Śląsk: Wrocław, Wałbrzych oraz Legnicę – poinformowali sztabowcy PiS.

– PiS ma notowania, które na dziś dawałyby samodzielną większość, a elektorat jest w dużej mierze zmobilizowany – ocenia dla „Codziennej” przebieg dotychczasowej kampanii PiS prof. Norbet Maliszewski, specjalista ds. marketingu politycznegozawartość zablokowana

Autor: Paweł Tunia


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się