Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Śmieciowe problemy miasta

Dodano: 14/09/2019 - numer 2432 - 14.09.2019
Grodziscy radni jakiś czas temu przyjęli na nadzwyczajnej sesji uchwałę wprowadzającą nowe stawki za wywóz odpadów. Zgodzili się na kolejną podwyżkę i wprowadzenie nowych cen: 25 zł od osoby za odpady segregowane i 39 zł za odpady mieszane. Wyższe stawki mają wejść w życie już od października. Co będzie dalej z odbiorem śmieci w Grodzisku Mazowieckim? Wzrost cen za wywóz odpadów niepokoi mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Od 1 października będą obowiązywały nowe stawki za odbiór odpadów. Niestety jest to już druga podwyżka cen w 2019 r. i mieszkańcy obawiają się, że nieostatnia. Pierwsza zapowiadana była przez ratusz jeszcze w styczniu tego roku. Wówczas informowano, że od 1 lutego 2019 r. będzie obowiązywała segregacja na pięć frakcji oraz wzrosną ceny. Od tamtego czasu ustalona
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze