Zagłębie gra dalej

Drugi dolnośląski ekstraklasowicz znacznie lepiej poradził sobie w zmaganiach PP. Zagłębie Lubin pokonało Koronę Kielce 1:0 i awansowało do 1/16 rozgrywek. Zagłębie było zwyczajnie lepsze. Miedziowi prowadzili grę i znacznie sprawniej operowali piłką. Korona natomiast czekała na możliwość przeprowadzenia szybkiego kontrataku. Przez długi czas gospodarze wtorkowego spotkania skutecznie się bronili. Wreszcie Zagłębie dopięło swego. W 67. minucie Dawid Pakulski zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu. Zagłębie gra dalej. – To był bardzo interesujący mecz. W pierwszej połowie to my przeważaliśmy, mieliśmy częściej piłkę przy nodze, ale nie stwarzaliśmy sytuacji w polu karnym. Zrobiliśmy zmianę i to właśnie Dawid Pakulski zdobył gola. W drugiej połowie to Korona przejęła inicjatywę, ale bardzo