Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Młodzi katolicy opanowali górę Ślężę

Dodano: 30/09/2019 - numer 2445 - 30.09.2019
Prawie tysiąc młodych ludzi wraz ze swoimi duszpasterzami modliło się w sobotę 28 września na Ślęży. To coroczne spotkanie gromadzi młodzież z całej archidiecezji wrocławskiej. Już po raz czwarty Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży wraz ze wspólnotą Ślęża – Góra Tabor Młodych zorganizowało spotkanie ewangelizacyjne. Uczestnicy zebrali się o poranku na przełęczy Tąpadła i stamtąd wyruszyli wspólnie na najwyższy punkt Masywu Ślęży. Tłum młodych ludzi, którzy odmawiali różaniec i śpiewali religijne pieśni, wywołał zdziwienie wielu turystów, którzy w weekend wybrali się na Ślężę. Wielu komentowało, że nie do końca są w stanie uwierzyć w to, co widzą. – Na co dzień się mówi, że młodzież jest zepsuta, tylko patrzy w smartfony, przeklina i żyje konsumpcyjnie, a tu nagle na wycieczce widzę
     

39%
pozostało do przeczytania: 61%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze