Sportowy flesz

Dodano: 02/10/2019 - numer 2447 - 02.10.2019
Zapasy Wychowanki z medalami ZLKS Zagłębie dopiero odbudowuje szkolenie dziewcząt, ale jego wychowanki wciąż startują z powodzeniem w kategoriach młodzieżowych. W MP do lat 23 właśnie zdobyły dwa medale. Wicemistrzynią kraju została Dominika Kulwicka (obecnie Slavia Ruda Śląska), która w wadze 57 kg przegrała finał bardzo nieznacznie 1:2 z utytułowaną Alicją Czyżowicz. W wadze 53 kg Weronika Szewczyk (obecnie Unia Racibórz) była trzecia. Natomiast w wadze 50 kg Magda Błaszczyszyn (obecnie Iron Bulls Bielawa) zajęła 5. miejsce.   Biathlon Znowu najlepsi W ramach XXI Pucharu Melafiru rozegrano bieg indywidualny młodzików. Świetnie spisali się chłopcy, którzy zajęli całe podium i w najlepszej „10” obsadzili połowę miejsc. Wygrał Mariusz Pływaczyk przed