Wygrywa się, idąc do urn

Wybory 2019 Każdy głos ma znaczenie

numer 2454 - 10.10.2019

Ze swoją liderką, poseł Mirosławą Stachowiak-Różecką, kandydaci Zjednoczonej Prawicy apelowali o udział w wyborach i prezentowali program na najbliższą kadencję.

Prezentując hasło „Głosuj za Polską”, politycy PiS argumentowali, dlaczego te wybory są tak ważne. – Odliczamy już godziny do ciszy wyborczej. Wszystkich zapraszamy do urn. Żeby nie przyszło komuś do głowy, że sondaże są dobre. Wybory wygrywa się, idąc do urn. Nawet jak ktoś wybiera się na grzyby, apelujemy, by znalazł chwilę na wybory. Prosimy, by w niedzielę zaplanować chwilę na wybory – apelowała liderka listy PiS, poseł Mirosława Stachowiak-Różecka. Mówiła też o potrzebie szczególnej aktywności. – Zachęcajmy cały czas wszystkich do aktywności na wszelkich forach internetowych, dzwońmy do przyjaciół, znajomych. Uzmysławiajmy wszystkim, jakie znacznie ma każdy głos wyborczy tych, którzy wezmą w nich udział. Jeżeli ktoś ma problem z dojazdem czy dojściem na wybory, oferujemy pomoc – przekonywała.

Poseł Mariusz Orion Jędrysek porównał czas przed wyborami do wyjścia z ostatniego zakrętu na wyścigach motocyklowych. – Zachęcam do czynnego kibicowania, a w przypadku wyborów jego narzędziem jest długopiszawartość zablokowana

Autor: Janusz Wolniak


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się