Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Japońscy kibice pamiętają o Kubicy

Dodano: 11/10/2019 - numer 2455 - 11.10.2019
Formuła 1 \ Wyścig na torze Suzuka ma być jednym z ostatnich występów Roberta Kubicy w barwach Williamsa. Nie wiadomo jednak, czy się odbędzie, bo w sobotę w zachodnią i wschodnią Japonię ma uderzyć tajfun Hagibis. Kubica nie spodziewał się, że jest aż tak popularny w Japonii. W czwartek przed garażem Williamsa czekał na Polaka tłum fanów w biało-czerwonych koszulkach, które na plecach miały litery układające się w jego nazwisko. Kibice przynieśli też specjalny baner z napisem „Witamy z powrotem”. W social mediach Williamsa zachowanie japońskich fanów skomentowano krótkim: „Ależ to było dobre!”. Po raz kolejny okazało się, że Kubica nadal ma mnóstwo kibiców na całym świecie. Polak w trakcie swojej pierwszej przygody z F1
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze