​Remis w tajnym meczu Legii

Dodano: 14/10/2019 - numer 2457 - 14.10.2019
Legia Warszawa zremisowała z Dynamą Mińsk 3:3 (0:3) w sparingowym meczu rozegranym bez udziału publiczności ani mediów na stadionie przy Łazienkowskiej. Jedną z bramek zdobył nowy nabytek drużyny gospodarzy, były piłkarz reprezentacji Polski Paweł Wszołek. O szczegółach meczu doniosła strona Legia.net. Pierwszy kwadrans meczu w wykonaniu gospodarzy był podobno dramatyczny. Dynama strzeliła im w tym czasie aż trzy gole. Obrońcy grali fatalnie. Rywale z łatwością dostawali się w pole karne. Filipp Iwanow pierwszego gola strzelił w... pierwszej minucie. Fatalnie grał wracający po kontuzji William Rémy, który tworzył duet środkowych obrońców z Mateuszem Wieteską. Błędy popełniał też Luís Rocha. Do defensywy został też cofnięty Paweł Wszołek, który grał na prawej obronie. W drugiej połowie