reklama


​Poczta Polska pomaga niepełnosprawnym w rozwoju zawodowym

numer 2458 - 15.10.2019Gospodarka

PRACA Już po raz dziewiąty zorganizowany został konkurs o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. W kategorii firma przyjazna niepełnosprawnym wygrała Poczta Polska, która w ostatnich latach zwiększyła zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Organizatorzy konkursu,

m.in. Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, nagradzają w ten sposób firmy i instytucje, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania – uwzględniając rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw. Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbyła się w ubiegłym tygodniu w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

W tegorocznej edycji konkursu zwyciężyły następujące firmy: w kategorii programy stażowe – firma Emitel, w kategorii wolontariat – PGE Polska Grupa Energetyczna, w kategorii motywacja – firma Benefit Systems, w kategorii edukacja – firma Żabka, w kategorii bezpieczeństwo – Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, a w kategorii firma przyjazna niepełnosprawnym – Poczta Polska. Nagroda specjalna trafiła do PwC.

Na uwagę zasługuje to, że polskie firmy coraz chętniej zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnościzawartość zablokowana

Autor: med


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama