​Policjant i kozy

numer 2458 - 15.10.2019

Po służbie aspirant Rafał Makulski z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie od kilku dni pomaga w transporcie słomy i siana z gospodarstwa swoich rodziców. Policjant odpowiedział w ten sposób na apel fundacji, która uratowała kozy na warszawskiej wyspie i prosiła o wsparcie dla zwierząt przed zbliżającą się zimą – informuje Komenda Stołeczna Policji.

„Media informowały między innymi o niewłaściwej opiece, jaką miały kozy na warszawskiej wyspie. Pomoc i ratunek zapewniła wówczas fundacja Animal Rescue Polska. Zaapelowała ona również o pomoc, gdyż nie była w stanie samodzielnie zapewnić niezbędnego dla kóz siana oraz słomy. Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. Aspirant Rafał Makulski zaoferował dla uratowanych zwierzaków każdą ilość słomy z gospodarstwa swoich rodziców, która jest bardzo potrzebna szczególnie teraz przed zbliżającą się zimą” – czytamy w komunikacie KSP.

Policjant na co dzień pełni służbę w konstancińskim komisariacie. „Jest nie tylko wzorowym i wyróżniającym się funkcjonariuszem, jest też pasjonatem przyrody i ekorolnictwazawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się