Znów porażka

numer 2458 - 15.10.2019

Fatalna pierwsza połowa i szalona pogoń za rywalami w dwóch ostatnich kwartach. Legia przegrała 69:71 w kolejnym ligowym meczu. Wszystko można było rozstrzygnąć w ostatniej akcji meczu, ale rzutu za trzy na kilka sekund przed końcem nie trafił Adam Linowski. Nie przegraliśmy przez niecelny rzut Linowskiego. Adam wcześniej trafił za trzy punkty dwukrotnie. Sebastian (Kowalczyk – przyp. red.) dostrzegł go na wolnej pozycji i zdecydował się oddać mu piłkę. To jego decyzja, nie mam absolutnie o to pretensji – mówił po meczu trener Legii Tane Spasev. Szkoleniowiec miał za to ogromne pretensje do swoich podopiecznych za pierwszą część spotkania. – Pierwsze 25 min tego meczu to najgorsze 25 min w mojej karierze, biorąc pod uwagę nawet akademię, w której pracowałem, i minibasket