Kulturalny flesz

numer 2458 - 15.10.2019

LITERATURA

Opowieści stołu: ze Wschodu na Zachód

Organizatorzy zapraszają na promocję książki „Opowieści stołu: ze Wschodu na Zachód” i spotkanie z autorką Anną Komstą. Jest to to zbiór historii i anegdot okraszonych przepisami kulinarnymi rodzin Kresowiaków, którzy po II wojnie światowej trafili na Dolny Śląsk. To zapis wzruszających, osobistych narracji, łączących pokolenia.

15 października, godz. 17, Książnica Karkonoska, ul. Bankowa 27, Jelenia Góra

 

KONCERT

Tarantino Soundtracks 

Miłośników dobrej muzyki i dobrego filmu zapraszamy na koncert „The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks”. Usłyszymy najlepsze piosenki z kultowych już filmów Quentina Tarantino. To projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrej muzyki, ale też gust filmowy. Repertuar zostanie wzbogacony o klasyki lat 60. wybrane przez reżysera do najnowszej produkcji.

15 października, godz. 20, Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

 

WYSTAWA

Malowanie krajobrazu

Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu zaprasza na wystawę Barbary Kozłowskiej pt. „Malowanie krajobrazu. Projekty i dokumenty realizacji idei linii granicznej 1967–1990”. Podczas podróży Barbary Kozłowskiej do Irkucka i nad Bajkał w 1967 r. po raz pierwszy uobecniła się w sztuce tej artystki idea linii. W części muzycznej na fortepianie zagra Franciszek Gąsieniec.

15 października, godz. 18, Klub Muzyki i Literatury, plzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


 

#DziękujeMyZaOdwagę