Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kolejne zakończenie remontu przed nami

Dodano: 16/10/2019 - numer 2459 - 16.10.2019
Remont ulic Gorzykowskiej, Handlowej i Ossowskiego, czyli tzw. obwodnicy Targówka, to długo oczekiwana inwestycja. Terminy jej zakończenia były niejednokrotnie przekładane. Nowa „obwodnica Targówka” ma zostać oddana pod koniec października, bo – jak zapewnia stołeczny ZDM – prace dobiegają końca. Tym razem ma to być ostateczny termin. Zgodnie z zapowiedziami warszawskiego ratusza inwestycja miała się rozpocząć jeszcze w 2017 r. Niestety pojawiły się problemy związane ze wzrostem cen i brakiem wystarczających środków finansowych na przeprowadzenie remontu. Potem doszły jeszcze kłopoty z odpowiednią koordynacją inwestycji z pracami przy budowie metra. Remont tzw. obwodnicy Targówka początkowo miał się zakończyć w 2018 r. Kolejnym terminem wyznaczonym na zakończenie prac był czerwiec 2019 r
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze