​Śląsk Wrocław gorszy od Rakowa

Dodano: 23/10/2019 - numer 2465 - 23.10.2019
Śląsk Wrocław przegrał w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa 0:1 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa w samej końcówce zdobył dla gospodarzy Piotr Malinowski. Wrocławianie musieli przystąpić do spotkania bez pauzującego za nadmiar żółtych kartek Wojciecha Golli. Jego miejsce na środku defensywy zajął Mariusz Pawelec. W wyjściowej jedenastce nie pojawili się także kontuzjowani Mateusz Cholewiak i Michał Chrapek. Do składu po kilkutygodniowej przerwie powrócił za to kapitan WKS Krzysztof Mączyński. W środku pola od pierwszych minut wystąpił Diego Živulić, a na pozycji napastnika – po raz pierwszy po przenosinach do Wrocławia – Filip Marković.  Obie drużyny rozpoczęły spotkanie z dużym respektem dla przeciwnika. Gra toczyła się głównie w środku pola, a pojedynków między zawodnikami,