Murem za panią premier

numer 2467 - 25.10.2019Polska

POLITYKA „Ataki na rodzinę Beaty Szydło to podłość i nikczemność w najgorszym wydaniu. Każde uderzenie w naszych bliskich to cios poniżej pasa” – napisał wczoraj na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski. – Ta nagonka jest niegodna i haniebna – mówił nam z kolei poseł PiS Marek Ast. Politycy odnieśli się do fałszywych doniesień o ojcostwie syna byłej premier, ks. Tymoteusza Szydły.

„Rodzina to nie polityczny worek do bicia! Wszyscy, bez względu na polityczne poglądy, takie ataki powinniśmy mocno piętnować!” – stwierdził na Twitterze Stanisław Karczewski.

Podobnie uważają politycy PiS. – Rodzinę Beaty Szydło napastuje przemysł hejterski inspirowany przez opozycję. Poszukali kolejnej osoby, którą można zaatakować. Tutaj jedyną winą ks. Tymoteusza jest to, że jest synem byłej premier Beaty Szydło, obecnej europoseł. Celem takiej nagonki jest po prostu zdyskredytowanie osoby syna tak ważnej osoby w państwie jak premier oraz pośrednio atakowanie całego środowiska Prawa i Sprawiedliwości. Jest to niegodne i absolutnie haniebne – mówił w rozmowie z „Codzienną” poseł Marek Astzawartość zablokowana

Autor: Maria Kobylińska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama