​Porażka CCC w Turcji

Dodano: 25/10/2019 - numer 2467 - 25.10.2019
Koszykarki CCC Polkowice przegrały drugi mecz w Pucharze Europy. Mistrzynie Polski zostały pokonane na wyjeździe przez drużynę Orman Gençlik Ankara po dogrywce 85:89. CCC wygrało pierwsze trzy kwarty, ale w kluczowej zaczęło tracić przewagę. Mimo to jeszcze minutę przed końcem Pomarańczowe prowadziły 82:78 po skutecznej akcji Any Marii Filip. Dodatkowe minuty od trójki rozpoczęła Artemis Spanou, a gospodynie przez trzy minuty nie zdobyły ani jednego punktu. W wygranej im to jednak nie przeszkodziło, bowiem celny rzut Greczynki okazał się jedyną skuteczną akcją CCC w doliczonych minutach. Gospodynie do triumfu poprowadziły Angelica Robinson (20 punktów i 13 zbiórek) oraz Courtney Paris (16 punktów i 14 zbiórek). Pomarańczowym nie pomógł najlepszy występ w sezonie